Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna, ul. Garnizonowa

Garnizonowa, Rozewie, pomorskie

  • 299 000 zł
  • 392 m²
  • 762,76 zł/m²

Zdjęcie

Marta Rek

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Garnizonowa

Garnizonowa, Rozewie, pomorskie

zaktualizowane:
22 kwietnia 2026

299 000 zł

392 m²

762,76 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Garnizonowa

Zaktualizowane: 22 kwietnia 2026

299 000 zł 392 m² 762,76 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (762,76 zł/m²)
  • Działka: rekreacyjna, 392 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: eXp Poland Sp. z o.o., zaktualizowane: 22.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 411759

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD położona w jednej z najlepszych lokalizacji nad polskim morzem - ROD Pod Bryzą w Rozewiu, zaledwie ok. 250 metrów od plaży.

To idealna propozycja dla osób szukających prywatnej przestrzeni wakacyjnej lub inwestycji pod wynajem sezonowy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
Powierzchnia działki: ok. 400 m²
Domek: ok. (...)

Agent

Marta Rek

600 466...

600 466 381

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 466...

600 466 381

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: